Snad jsme si zvedli sebevědomí, řekl Jendrišák po výhře nad Švýcary |  iSport.cz
Snad jsme si zvedli sebevědomí, řekl Jendrišák po výhře nad Švýcary | iSport.cz

FBC Liberec | Jakub Faksa se po ročním angažmá ve Švédsku vrací do FBC  Liberec
FBC Liberec | Jakub Faksa se po ročním angažmá ve Švédsku vrací do FBC Liberec

ON-LINE: Čeští florbalisté prohráli s Finy 1:4 a na MS skončí bez medaile |  Hospodářské noviny (HN.cz)
ON-LINE: Čeští florbalisté prohráli s Finy 1:4 a na MS skončí bez medaile | Hospodářské noviny (HN.cz)

Salming Q1 Powerlite Aero TipCurve 3° 27 - Florbal.com

Jendrišák: Musíme se vzpamatovat! Hrajeme pod své možnosti | iSport.cz

Unikátní florbalová hvězda v Česku. Nejmladší kapitán odmítl Švédsko |  iSport.cz
Unikátní florbalová hvězda v Česku. Nejmladší kapitán odmítl Švédsko | iSport.cz

Šlágr s Falunem ovládla vedoucí Storvreta, Pixbo po obratu opět zvítězilo |  Florbal.cz
Šlágr s Falunem ovládla vedoucí Storvreta, Pixbo po obratu opět zvítězilo | Florbal.cz

TV duel: Chodov chce první body, Lípu čeká domácí premiéra | Český florbal

Florbal: Chomutov rozhodl o vítězství nad Katy ve třetí třetině -  Chomutovský deník
Florbal: Chomutov rozhodl o vítězství nad Katy ve třetí třetině - Chomutovský deník

Salming Flow PowerLite Aero 27 - Florbal.com

Oxdog Fusion 32 Orange od 790 Kč - Zbozi.cz

Florbalový deník: Pro tento zápas jste přišel, pane Kettunene | iSport.cz

OXDOG CURVE 30 od 999 Kč - Heureka.cz

Florbalová hokejka OXDOG CURVE 30 blue 87 ROUND NB L '16 | Exesport.net |  florbalová hůl | Exesport.net
Florbalová hokejka OXDOG CURVE 30 blue 87 ROUND NB L '16 | Exesport.net | florbalová hůl | Exesport.net

Víkendové shrnutí

Neuvěřitelné florbalové rekordy! Galante Carlström ve Švédsku řádil 10  góly, jeho tým slavil nejvyšší výhru v historii - Ruik
Neuvěřitelné florbalové rekordy! Galante Carlström ve Švédsku řádil 10 góly, jeho tým slavil nejvyšší výhru v historii - Ruik